O nas

Połączenie pasji do jazdy na rowerach w każdych warunkach sprawiło, że jesteśmu tu gdzie jesteśmy. O rowerach opowiadamy z przyjemnością, a nie dlatego, że ktoś nam coś kazał i nauczyliśmy się jakiś formułek na pamięć.

Dobierzemy dla Ciebie rower na odległość w taki sposób, że zakup będzie sprawiał radość od chwili otrzymania telefonu od kuriera, że jest z gigantycznym pudłem pod Twoim domem.

Posiadamy na miejscu również profesjonalny serwis rowerowy. Wykonujemy przeglądy sezonowe, przygotowujemy rowery do zawodów oraz dokonujemy konwersji rowerów na elektryczne.

Staramy się wychodzić poza schematy i możesz nas spotkać w miejscach, w których inni jeszcze nie próbowali m.in.: SLOT ART FESTIVAL.

Zdjęcia Slot Art Festival

Organizujemy również konkursy, w których możesz wygrać m.in voucher na rower o wartości do 2 000 zł lub rowerowe akcesoria. Polub nas na Facebooku, a na pewno będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i konkursami.

Pod jednym dachem znajduje się największy wybór rowerów dostępnych od ręki w różnych rozmiarach i kolorach. Śmiało można powiedzieć, że dzięki temu jesteśmy największym sklepem rowerowym w Warszawie.

Dysponujemy dużą powierzchnią do testowania rowerów, która jest niezalezna od warunków panujących za oknem.
Właścicielem sklepu halarowerowa.pl jest firma Motor-Land Sp.j. © 2014.